SMP: Ne, Neden ve Nasıl?

SMP: Ne, Neden ve Nasıl?

Muhtemelen bu sitede kafa derisi mikropigmentasyonu (SMP) hakkında bir şeyler okumuşsunuzdur. Büyük hayranlar olduğumuzu fark etmiş olabilirsiniz! Ancak kafanızı dağıtmak oldukça zor bir kavram. Diğer saç dökülmesi tedavilerinin aksine, aslında SMP ile saç dökülmesini durdurmaya çalışmıyoruz, sadece artık bir sorun olmaktan çıkıyoruz.

Bu nedenle, SMP hakkında genel bir bilgi gönderisi hazırlamayı düşündük. Nasıl çalışır ve tedaviden ne beklenir.

SMP NEDİR?

Saç derisi mikropigmentasyonu, benzeri olmayan bir saç dökülmesi tedavisidir. Pigment, binlerce küçük mikro nokta halinde kafa derisine enjekte edilerek aktif saç köklerinin yanılsaması yaratılır.

SMP DÖVME YAPMAKTAN NASIL FARKLIDIR?

Bu benzer bir işlemdir, ancak SMP enjeksiyonları normal bir dövmeden çok daha az derine uygulanır, bu da çok daha kesin olmamızı sağlar. Aynı zamanda bir ‘blob’ etkisini de önler ve çok gerçekçi bir saç kökü izlenimi yaratabiliriz.

SMP’NİN GERÇEK SAÇ GİBİ GÖRÜNMESİNİ NASIL SAĞLAYABİLİRSİNİZ?

Bir kafa derisine tek tip siyah noktalar enjekte ettiyseniz, uzaktan etkili görünebilir. Ancak daha yakından incelendiğinde, gerçek saç olmadığı çok açık olacaktır. SMP ile, her doz pigmenti biraz farklı bir derinliğe ve biraz farklı bir açıdan sonuncuya kadar enjekte ederek gerçek saçın büyüme şeklini kopyalıyoruz.

Ayrıca, mümkün olduğunca doğal bir bitmiş etki için her müşteri için saç rengiyle yakından eşleşen bir dizi farklı pigment kullanıyoruz.

KİMLER SMP İÇİN UYGUN ADAYDIR?

Kelimenin tam anlamıyla herkes SMP’ye sahip olabilir ve 18 yaşından büyüklere bağlı kalsak da etkili olur! Erkek ya da kadın, genç ya da yaşlı, bu prosedürün güzelliği, çok yönlü olmasıdır.

Erkek danışanlarımız için popüler bir seçenek olan saçınızı traş edip saç kesimi yaptırabilirsiniz. Veya saçınızı uzatabilir ve seyreltme alanlarını gizlemek için SMP’yi kullanabilirsiniz. Bu, özellikle tüm kafa derisinde yaygın bir incelme olarak ortaya çıkma eğiliminde olan kadın tipi kellikten muzdarip kadınlar için iyi çalışır .

GERÇEKTEN KENDİ SAÇ ÇİZGİMİ SEÇEBİLİR MİYİM?

Evet, kesinlikle yapabilirsiniz. Teknisyenlerimiz, seçtiğiniz saç çizgisinin sizin için doğru olduğundan emin olmak için sizinle yakın bir şekilde çalışacaktır. Sonuçta, bu kalıcı bir işlemdir ve sonunda elinizden gelenin en iyisini yapmak istersiniz. Ama her zaman bir dulun zirvesini hayal ettiyseniz, şimdi bunu yapmanın tam zamanı.

NE KADAR SÜRER?

Her bir SMP seansı iki ila dört saat arasında sürecektir ve prosedür tamamlanmadan önce en az iki, muhtemelen üç seansa ihtiyacınız olacaktır.