Kıl Kökü Görünümü Nasıl Uygulanır?

His Hair Center » Kıl Kökü Görünümü Nasıl Uygulanır?

Aynı müşterinin aşağıdaki görüntüsü Birmingham saç kliniğimizde SMP tedavisinin ardından çekildi. Saç çizgisi, artık doğal ve genç bir görünüm sağlayarak daha önde görünüyor.

SMP işlemi, en gelişmiş bilgisayarlı ekipmanı kullanır. Cildin dermal tabakasına nüfuz etmek tek kullanımlık steril mikro iğne kullanıyoruz. Saç kopyalarının ve mikro tüylerin spesifik boyutunun, şeklinin ve yoğunluğunun tutarlı bir şekilde kopyalanmasını garanti etmek için özel olarak harmanlanmış pigmentlerin çeşitli tonlarını uygularız. Her seferinde olağanüstü doğal görünümlü sonuçlar elde etmek için tedavi süresince farklı SMP® teknikleri kullanıyoruz.

SMP, kafa derisine nüfuz etmek için bir dizi farklı teknik kullanırken, özel olarak geliştirilmiş bir süreci takip eder. Bu, tutarlı ve etkili bir şekilde çoğaltılan gerçek görünümlü saç köklerinin ve mikro saçların simülasyonunu yaratır. Her saç folikülünün replikasyonu, her biri bireysel bir görev olarak ele alınan ayrıntılı bir işlemdir. En dikkat çekici, tutarlı sonuçlar ancak detaylara bu düzeyde dikkat çekilerek elde edilebilir.