SAÇ DERİSİ MİKRO PİGMENTASYONU (S.M.P)

ERKEKLER İÇİN SAÇ KAYBI TEDAVİSİ

Micro-Pigmentation tedavisi, genel saç kaybı, seyrekleşme, kısmi dökülme veya saç ektirme işleminden sonuç alamayan erkekler için çözüm sağlar. SMP tekniği; hızlı, kalıcı, doğal görünümlü ve az maliyetlidir.

image

SMP (Scalp Micro-Pigmentation) kafa derisindeki micro kılların tamamen doğal görünümünü kopyalayan son derece ayrıntılı bir işlemdir. Kafa derisine yapılan, saç dökülmesi için son derece modern uygulamamız 1 ya da gerekli durumlarda 2 seanstan oluşmaktadır.

SMP SİZİN İÇİN NE YAPABİLİR?

SMP tekniği, saç dökülmesinin şekli veya boyutu ne olursa olsun, dünya çapında binlerce erkeğin doğal ve modern bir görünüm elde etmesine yardımcı oldu. SMP® şunları yapabilir:


Koşullarınız veya istediğiniz sonuç ne olursa olsun, amacımız bireysel beklentilerinizi karşılamak ve başarımızı memnuniyetinize göre ölçmektir. Saç dökülmesi çözümleri konusunda mükemmeliyetçiyiz, size uygun doğal, modern bir stil elde etmek için sizinle birlikte çalışıyoruz. Yolun her adımına bakmanızı sağlamak için mükemmel tavsiye, tedavi, bakım sonrası rehberlik ve destek sağlıyoruz.

image

GERÇEK BİR YAŞAM DEĞİŞİMİ

Müşterilerimizin birçoğu, yıllarca, sosyal yaşantıdan uzak, çekingen ve özgüveni düşük hissettikleri için bize geliyorlar. Yirmili yaşlarının başlarına kadar saçlarının tamamını kaybeden müşterilerimiz de var. Hayatlarının en güzel yıllarının tadını çıkarmaları gerekirken, alay ve özgüven kaybının kurbanı oluyorlar. Bazı müşterilerimiz saç dökülmesi problemlerini çözmek için her şeyi denemiş, umutsuzluk içinde bize geliyorlar. Başarısız olan her çözüm, endişe, düşük güven ve kötü imaj kısır döngüsünü devam ettirir. Müşterilerimizin bizimle ilk iletişime geçtiklerinde şüpheci ve tedirgin olmaları gayet normal ve anlaşılır bir durumdur. Bu nedenle, potansiyel müşterilere nasıl bir süreç olduğunu anlatıyoruz ve daha once yapmış olduğumuz örnekleri göstererek fikir sahibi olmalarını sağlıyoruz. Müşterilerimizin, tekniğimizin sonuçlarının nasıl olabileceğini ve buna dair örnekleri görmeyi hak ettiğine inanıyoruz.


KESKİN TARZ TÜM SOSYAL VE İŞLETME ÇEVRESİNDE KABUL EDİLİR.


60'larda ve 70'lerde, kırpılmış görünüm Mod neslinin rezerviydi. 2010'a kadar hızlı bir şekilde ve traş tarzı tartışmalı olarak dünyanın en popüler saç kesimi. David Beckham'dan Wentworth Miller'a, Jason Statham'dan Vin Diesel'e tarzı spor yapan sayısız ünlü ile, zamansız kırpılmış stil her zamankinden daha arzu edilir. Aslında, SMP, saçlarını çok kısa süre giyen ünlü kuaför ve stil ikonu Adee Phelan tarafından tamamen onaylanmıştır.


SMP TEKNİĞİNDEN DAHA FAZLASI. YENİ BİR YAŞAM YOLU


Hayatınızda sizi inanılmaz hissettiren bir olayı deneyimleyecek kadar şanslıysanız, muhtemelen yıllarca yetersiz hissettikten sonra saçınızı yeniden kazanmanın nasıl bir his olduğunu takdir edersiniz. Kısmen tekniğimizin insanların yaşamlarını nasıl iyileştirdiğini bilmekten büyük memnuniyet duyduğumuz için birçok nedenden ötürü geçmiş müşterilerimizle temasımızı sürdürmeye çalışıyoruz. Müşterilerimizin tedaviden sonra, kendi imajlarında büyük bir iyileşme nedeniyle birçok olumlu değişiklik yaptıklarını bildirmeleri bizim için son derece mutlu edicidir. Müşterilerimizin bildirdiği en çok değişiklik:


Tedavi sonrasında ne kadar iyi bakarlarsa, kendilerini o kadar olumlu hissederler ve yaşamlarını iyileştirmek için heyecanlı olurlar. Artan özgüven ve değişen imaj, bir insanın hayatının neredeyse her yönünü etkileyen güçlü duygular, daha iyi sağlık ve refah, daha aktif bir sosyal yaşam, daha ilgi çekici ilişkiler kurarlar. Birçok müşterimiz için bu gerçekten bir dönüm noktası oluyor, hiçbir şeyin hedeflerini yapmalarına engelleyemeyeceğinin farkına varmalarını sağlıyor.

BAŞLANGIÇTA BİLİNMESİ GEREKEN BASİT ŞEYLER

SMP aslında saçınızı geri kazanmanıza izin vermese de, sahip olacağınız görüntü o kadar etkilidir ki, siz söylemediğiniz takdirde çevrenizdekilerce farledilmeyecektir. Tedaviden birkaç yıl sonra bile ebeveynlerine, eşlerine ve arkadaşlarına hala söylememiş müşterilerimiz var. İşe ya da evinize döndüğünüzde tedavinizin fark edilmesini sağlamak için yardım ve tavsiyeler sunuyoruz. Eğer isterseniz arkadaşlarınıza, ailenize ve çevrenizdekilere söylemek sizin kararınız. Kararınız ne olursa olsun, HIS Hair SMP Merkezi'nin bir müşterisi olarak bizimle olan ilişkilerimizin en iyi şekilde ele alınacağını garanti ediyoruz.

SMP SİZİN İÇİN DOĞRU ÇÖZÜM MÜ?

Saç dökülmesinden muzdaripseniz ve harekete geçmeye karar verdiyseniz, saç sistemleri, kapatıcılar, losyonlar, takviyeler ve saç ekimi ameliyatı dahil olmak üzere çok çeşitli çözümler mevcuttur. Müşterilerimizin çoğu, bizimle iletişime geçmeden önce bu çözümlerin birçoğunu denemiş, ancak elde ettikleri sonuçlardan memnun kalmamıştır. Erkekler için SMP tekniğimizin, saç ekimi ameliyatı, diger saç problemi çözümleri, kapatıcılar, losyonlar ve ilaçlar gibi diğer seçeneklere karşı ciddi bir şekilde düşünülmesi gereken bir çözüm sunduğuna inanıyoruz. Saç dökülmesi probleminiz için bir çözüm seçerken, doğru seçeneğin ne olduğuna sadece siz karar verebilirsiniz. Herhangi bir saç uygulamasına karar verirken yaşam tarzınızı nasıl etkileyebileceğini, ne ölçüde müdahale edilmesini istediğinizi düşünmenizin yanı sıra maliyetini de hesaba katmalısınız. SMP, kafa derisi üzerinde gerçek traşlı saç köklerini çoğaltan, son derece gelişmiş, modern bir saç dökülmesi tedavisidir. Elde edilen görüntü o kadar gerçekçi ki, aslında saçınız olduğuna inanıyorsunuz ve diğer herkes de öyle düşünüyor.