Telefon
WhatsApp
İnstagram

Kıl Kökü Görünümü Tekniği (Scalp Micro-Pigmentation ) Nasıl Uygulanır ?

  • Anasayfa
  • Kurumsal
  • Kıl Kökü Görünümü Tekniği (Scalp Micro-Pigmentation ) Nasıl Uygulanır ?

Kıl Kökü Görünümü Tekniği (Scalp Micro-Pigmentation ) Nasıl Uygulanır ?

Kıl Kökü Görünümü Tekniği (Scalp Micro-Pigmentation)  nasıl uygulanır?
Kıl KöKÜ Görünümü Tekniği (Sclap-Micro-Pigmentation) kafa derisinin belirlenen alanına, bireyin cilt tonuna ve kişiye göre farklı iğne boyutları, penetrasyon derinlikleri, açıları, pigment renkleri belirleyerek ve dağılım oranlarını ayarlayarak çok özel pigmentler uygulamasını gerektirir.
Kıl Kökü Görünümü Tekniği (Scalp Micro-Pigmentation) son derece gelişmiş bir kozmetik pigmentasyon şeklidir. Kıl Kökü Görünümü Tekniği (Scalp Micro-Pigmentation) için kullanılan iğneler, diğer bazı tekniklerde olduğu kadar derinlemesine nüfuz etmez. Daha önce test edilmiş pigmentleri kullanırız, rengi akan veya değişen dövme mürekkeplerini kullanmayız. Kıl Kökü Görünümü Tekniği (Scalp Micro-Pigmentation) tekniğinin talep ettiği sonuçların garantili olmasını sağlamak için üçlü kümelerde, bilgisayar kontrollü, mikro ince iğneler kullanıyoruz.
Kıl Kökü Görünümü Tekniği (Scalp Micro-Pigmentation) tekniği, kafa derisinin tedavi edilen bölgesine tam olarak ne olduğu hakkında uzman bilgisi ve teknik bilgi birikimini tam olarak anlamak, değerlendirmek ve kazanmak için 10 yıldan fazla bir süre kullanılmıştır/denenmiştir. Klinik kanıtlarla desteklenen çalışmalar, yenilikçi saç dökülmesi tedavimizi başarılı bir şekilde başlangıç ​​konseptinden yola çıkarak, tutarlı ve kusursuz sonuçlar veren, tam gelişmiş bir klinik çalışması noktasına getirmek için tasarlanmıştır.

Kıl Kökü Görünümü Tekniği (Scalp Micro-Pigmentation) Öncesi

Kıl Kökü Görünümü Tekniği (Scalp Micro-Pigmentation) Sonrası