Telefon
WhatsApp
İnstagram

Hakkımızda

Hakkımızda

Türkiye'nin İlk ve Tek Kıl Kökü Görünümü Tekniği (Scalp Micro-Pigmentation) Merkezi

NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ ?

Kıl Kökü Görünümü Tekniği (Scalp Micro-Pigmentation) liderleri ile işbirliği içerisindeyiz.

Lan Watson, Kıl Kökü Görünümü Tekniği ( Scalp Micro-Pigmentation) sistemini üreten ve His Hair Kliniği açan ilk ve tek kişiydi.

Praktisyenlerimiz Kıl kökü Görünümü (Scalp Mikro-Pigmentation)  teknikiğini keşfeden Ian Watson tarafından eğitilmiştir.

Tüm praktisyenlerimize uzun bir eğitim sürecinin ardından Ian Watson tarafından sertifika verildi.

Türkiye’ye Gelen YENİ ÇÖZÜM Kıl Kökü Görünümü Tekniği (Scalp Micro-Pigmentation) İle Tüm Saç Problemlerinizi KOMPLE KAPATIYORUZ.

Saç Seyrekliği, Saç Kaybı Ve Saç Ekim Sonrası Oluşan (FUT-FUE) Yara İzlerinizi YOK EDİYORUZ.

His Hair Center İstanbul Nişantaşı’nda hizmet veren ve Türkiye Medikal Saç Sektörü’ne Kıl Kökü Görünümü (Scalp Micro-Pigmentation) tekniğini getiren öncü bir kliniktir.

His Hair Center, Kıl Kökü Görünümü Tekniğinin (Scalp Micro-Pigmentation) orijinal yaratıcısı Ian Watson tarafından 2002 yılında kuruldu. Şu an dünya çapında 17 merkezi ile hizmet vermeye devam etmektedir. 2009 yılında İngiltere'de Kıl Kökü Görünümü (Scalp Micro-Pigmentation) tekniğini yaptıran ilk kişilerden biri olan Londra doğumlu İngiliz Girişimci Tyla Angelis tarafından 2020 yılında Türkiye’ye getirildi.

Kıl Kökü Görünümü Tekniği (Scalp Micro-Pigmentation), doğrudan kafa derisi üzerine uygulanan, doğal özlü pigmentler kullanılarak

binlerce atış yapılmasıyla  tüm cerrahi saç dökülmesi prosedürlerine güvenli, etkili ve kalıcı bir alternatif sunar.

Bu sayede Türkiye Medikal Saç Sektörüne yeni bir teknik getirdik.

Bu teknik, olağanüstü ve kusursuz sonuçları garantilemek için kendi alanlarında yetkili olarak seçilmiş uzmanların aldıkları eğitimlerle birleşti.

En yüksek standartta, saç problemlerinin çözümünü sağlamayı taahhüt ediyoruz.

 TYLA ANGELIS

 HIS Hair Center Kurucusu